Гарантія

Гарантія:

Гарантія 24 місяці.

Всі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника. При отриманні меблів покупець повинен перевірити скло та дзеркала на предмет цілісності, відколів, подряпин, цілісність упаковки. У разі порушення упаковки – перевірити кількість і комплектність вкладення.

При збірці

При збірці меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку. При виявленні браку необхідно призупинити складання, оскільки деталі меблів зі слідами збірки, поверненню і обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку супровідну документацію до закінчення складання

Гарантія анулюється за умови, що замінена частина вже була встановлена, або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був закручений гвинт або прорізано отвір. При виявленні браку, зробіть фотофіксацію і повідомтеоператору нашого. call-центру. Зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек, супровідну документацію та маркувальний лист на упаковці.

Рекламації приймаються тільки при наявності самого виробу або окремих його елементів в «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної зборки (самостійно зробленої покупцем), доставки і підйому (самостійно зробленим покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця. Терміни виготовлення рекламаційних деталей – близько 14 робочих днів

Гарантійні зобов’язання не поширюються, якщо:

Порушено правила і умови експлуатації меблів;

Ремонт меблів здійснювалися покупцем самостійно;

Меблі пошкоджена в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження;

Змінена конструкція виробу або комплектуючих вироби покупцем;

Збіг гарантійний термін;

Якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу, і через яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на мебель була знижена ціна реалізації.

Повернення товару.

Покупець має право протягом 14 днів обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (мебель), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться, якщо: він не використовувався, не був у збірці (монтажі);

Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;

Чи не пошкоджена упаковка;

Є товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненню коштів) якщо: з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 30 днів товар не є новим, тобто був зібраний;

При перевірці якості продукту були виявлені ознаки стороннього втручання (збірка, спроба монтажу, відсутність або пошкодження оригінальної упаковки).

Якщо ви  не можете під’їхати в пункт самовивозу, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки. Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, і наявності документів, що підтверджують факт покупки.