З якого матеріалу виготовляється наша продукція

У нас багато хто питає, з чого виготовляється ваша продукція. Ми пишемо – матеріал ДСП. Але багато не знають, як розшифровується ця абрівіатура. У цьому матеріалі спробуємо вам пояснити.

Як пише Вікіпедія

Деревно-стружкові плити (офіційна абревіатура – ДСтП [1] [2], неофіційно – ДСП [3]) – листовий композиційний матеріал, виготовлений шляхом гарячого пресування деревних частинок, переважно стружки, змішаних з речовиною немінерального походження з введенням при необхідності спеціальних добавок [4] (6-18% від маси стружок) на одно- і багатоповерхових періодичних пресах 0,2-5 МПа, 120-190 ° С) [5] або в безперервних стрічкових, гусеничних або екструзійних агрегатах.

Простими словами – перероблене дерево з добавками.

Матеріал став популярний через його вартості і властивостей. Для меблевого виробництва вона міцна, добре тримає болти і шурупи. Не тільки в меблевій промисловості використовують ДСП, так само при будівництві підлог, обшивці стін, огородження і так далі.

Ми використовуємо ДСП плиту від виробника SWISSPAN

 

Також само у нас є своє виробництво фасадів МДФ.

Як пише Вікіпедія

Деревоволокниста плита середньої щільності (МДФангл. Medium Density Fibreboard, MDF) — листовий композиційний матеріал, вироблений з дуже дрібної деревної тирси. Призначений на вирубку ліс та відходи деревообробки перемелюють до невеликих кубиків (чіпсів), піддають обробці парою під високим тиском, подають на обертові диски дефібрера (терочної машини). Весь перетертий матеріал відразу надходить на просушування і подальше склеювання. Частинки дерева скріплюються лігніном і парафіном, тому МДФ можна розглядати як екологічночистий матеріал.

Поверхня МДФ рівна, гладка, однорідна, щільна, все це робить зовнішню обробку плит надзвичайно простою. Листи з МДФ можуть бути від 4 до 22 мм.

Простими словами – це теж переработанности дерево, (тільки тирса менше) з добавками. Через менших тирси, МДФ більш щільний. Це дає МДФ хороше властивість для фрезерування.

Мінус матеріалу, що він дорожче ДСП, того його використовують тільки для фасадів.

МДФ плиту ми виробляємо самі, з виробництвом можете ознайомитись у відео блозі перейшовши за посиланням

Немає моментарів

Вам може сподобатись

Залишити відгук

Ваша email адреса не буде опублікована.


Допустимий розмір завантажуваного файлу: 20 MB.
Ви можете завантажити: image.